רכישת קרקע באזורי ביקוש – השקעה מניבה בתשואה גבוהה

תוכן עניינים

רבים מהישראלים תרים בשנים האחרונות אחר אפיקי השקעה מניבים חדשים. אחד מהפופולריים שבהם הינו השקעה ורכישה של קרקעות חקלאיות למכירה הנמצאות בתהליכי שינוי ייעודן, הפשרתן והפיכתן לזמינות לצרכי בנייה. קרקע חקלאית למכירה מהווה הזדמנות משתלמת להשגת תשואות גבוהות בהשקעה נמוכה וכן אפשרות להתקרב לחלום של בניית בית חלומותיכם.

אפיק השקעה מניב ואטרקטיבי

האטרקטיביות של קרקע באזורי ביקוש נובעת מכמה סיבות וגורמים: הריבית הבנקאית הינה נמוכה ואף אפסית, השקעה בבורסה נחשבת לבעלת סיכון גבוה והשקעה בנדל”ן עשויה לחייב השקעה של סכומים גבוהים במיוחד. לעומת זאת, קרקע חקלאית מספקת אפשרות לתשואה גבוהה של עשרות ואף מאות אחוזים וכל זאת בהשקעה נמוכה יחסית. אם יש בידכם סכום כסף מסוים, הרי שנכון לשים אותו בצד ולשמור עליו עד להיווצרות התנאים וההזדמנות הנכונים. רכישת קרקע בעיר דורות עילית מספקת את כל התנאים והדרוש להשקעה משתלמת ורווחית וכל זאת במחירים נמוכים באופן יחסי.

תשואה גבוהה

פוטנציאל הקרקע באזורי ביקוש

הביקוש לקרקעות לבנייה, הולך ומתרחב וזאת נוכח הגידול באוכלוסייה והעובדה כי מדינת ישראל הינה מדינה קטנה. משום כך, המגמה של הפשרת קרקעות חקלאיות לבנייה הולכת ומתרחבת והופכת אותן לאפיק השקעה מניב בזכות השבחת הקרקע, כאשר בעל הקרקע נהנה מהעלייה בערך הקרקע והנכס. תשואה הינה הפער שבין השווי ההתחלתי של נכס מסוים לבין שוויו לאורך הזמן. הפער שהוא התשואה מבוטא באחוזים ומעיד על רווחיות או הפסד הנובעים מהשקעה בנכס מסוים. התשואה הינה ביטוי לחישוב המשקלל את כל הנתונים והמשתנים הרלוונטיים וחישובה מהווה דרך נכונה וטובה לקבלת החלטות מושכלות. הפער בין שוויה של קרקע חקלאית לבין קרקע לבנייה הינו משמעותי וכאן טמון הפוטנציאל לתשואה ולרווחיות גבוהה. קרקע באזורי ביקוש הינה בעלת ערך רב וזאת נוכח הביקוש הרב לנדל”ן.

הזדמנות ריאלית לרווחיות ולרכישת דירה בפרויקט איכותי

על מנת לבצע את הצעד של השקעה בקרקע חקלאית בצורה נכונה, הרי שיש לפנות ולהתייעץ עם חברה שזהו תחום התמחותה. ייעוץ וליווי של אנשי מקצוע מנוסים הבקיאים בתחום, תבטיח לכם למצות את האפשרויות הטובות ביותר עבורכם בתהליך. מדובר במסלול השקעה ארוך טווח המחייב התנהלות מול הרשויות והגורמים המוסמכים והרלוונטיים הכרוכה בבירוקרטיה ולכן טוב לקבל סיוע מקצועי. קרקע חקלאית לבנייה מהווה הזדמנות ריאלית ומשתלמת לרווחיות וזאת כאשר הכסף עובד בשבילכם. דרך בטוחה ויעילה להבטיח שהרכישה שלכם תניב פירות, היא הצטרפות לפרויקט קיים המנוהל בידי חברה מקצועית. עסקה מסוג זה תאפשר לכם הרוכשים למצות את הפוטנציאל הטמון בהשקעתכם ובעתיד תוכלו ליהנות מהזדמנות משתלמת לרכישת דירה בפרויקט האיכותי.

פרויקט דורות עילית – פתרונות מגורים איכותיים לאוכלוסייה החרדית במרכז הארץ

פרויקט דורות עילית נועד לספק פתרונות מגורים למגזר החרדי במרכז הארץ. התכנון כולל בניית עיר המותאמת לאורח החיים החרדי וזאת בקרבה רבה למרכז העניינים – רבע שעה בלבד מצומת מורשה. את הפרויקט מובילה חברת אפיקים רוזנטלר שהינה בעלת ניסיון רב בתכנון וניהול פרויקטים גדולים של הפשרת קרקעות. פרויקט דורות עילית מציע לכם הזדמנות לרכישת קרקע חקלאית במחירים נוחים והזדמנות להשגת תשואה ורווחים נאים. מדובר בהשקעה בטוחה, שכן הרוכשים אינם נדרשים לעסוק בתהליך הבנייה והפיתוח של הקרקע, אלא נהנים מעבודה מקצועית של מנהלי הפרויקט אשר מספקים מענה מלא לכל הצרכים של הלקוח. לכל שאלה או בקשה ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

מלאו כעת את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שווה לקרא גם:
זוג קשישים שהולכים
היציבות שהבטיחו בעבר קרנות הפנסיה לציבור יראי השמיים מתערערת לאחרונה – ורבים מן התלמידים החכמים תוהים: האם כדאי להפנות את הכספים לאפיקים יציבים ובטוחים יותר?
מבנים של בתים
אפיקי השקעה מומלצים וידועים כוללים רכישת קרקע חקלאית, דירות, או אפילו קרקע מסחרית. אם החלטתם להשקיע בנדל”ן, חשוב שתבחרו אפיק השקעה מתאים לכם.

פניה לנציג בפרויקט דורות עילית: