חלון הזדמנויות נפתח עבורך

תוכן עניינים

בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחה ברכישה של נכסים על קרקעות חקלאיות במחירים זולים, דבר המהווה חלופת דיור ברת השגה עבור מי שאין בידו את הסכום הכספי הדרוש לרכישת דירה או בית למגורים. מכאן, קיימים מיזמי נדל”ן שונים, המציעים לציבור אפשרות לרכוש יחידת דיור במיקום אסטרטגי בארץ על קרקע חקלאית המיועדת להפשרה, כך שבעתיד יוכלו להקים עליה את בית חלומותיהם.

אחת האפשרויות הפתוחות למשפחות מהמגזר הדתי חרדי היא פרויקט ‘דורות עילית’ המשווק על ידי חברת אפיקים רוזנטלר, הפועלת בישראל משנת 1987. חשוב לציין, כי כניסה לפרויקט השקעה בקרקע חקלאית הואאפיק השקעה כדאי ומשתלם כלכלית הן עבור אנשים שאין ברשותם דירת מגורים והן עבור אלו המעוניינים לקחת חלק בפרויקט המניב רווחים עתידיים. הליך הפשרת הקרקע החקלאית לבנייה עשוי לארוך זמן ויש לגלות סבלנות שתשתלם בהמשך.

יתרונות הפרויקט

דורות עילית מוכרת קרקעות הנמצאות בבעלותה ואינה מתווכת קרקעות, כאשר הפרויקט נעשה בשיתוף פעולה מלא ובאישור הממשלה. החברה שילמה על הקרקעות את כלל התשלומים והמיסים הנלווים כך שהרוכשים נהנים מביטחון מלא שהקרקע אכן תירשם על שמם בסיום התהליך. הקרקעות נמכרות במחירים זולים מאוד מאחר וכרגע הן אינן מופשרות, אולם נמצאות בתהליכי הפשרה עתידית בתוך כ-5 שנים.

מיקום הפרויקט בסמיכות לאיזור גוש דן, בשטח שבין כביש 5 לכביש 55, במרחק אווירי של כ-4 קילומטר בלבד מהקו הירוק. זהו שטח מישורי המשתרע על גבי מאות דונמים של רכס הרים המשקיף על ראש העין, כפר סבא, פתח תקווה ואלעד. השטח מוקף מסביב בשמורת טבע ‘נחל קנה’ המרהיבה ביופייה שנמצאת כולה על אדמות המדינה.

חברת הנדל”ן ‘אפיקים רוזנטלר’ המנהלת את הפרויקט הנה בעלת ניסיון רב בקידום תכניות. לחברה יש מוניטין רב של 30 שנה באמינות ובמקצועיות בקידום תכנון ובנייה.

קצת על החברה

אפיקים רוזנטלר החלה את דרכה בשנת 1987 כמשרד תיווך בבני ברק, כאשר שיווקה אלפי יחידות דיור לאנשים פרטיים ולקבלנים בבני ברק ומחוצה לה. החברה סיפקה ללקוחותיה המרוצים שירות מעולה ובכך יצרה לעצמה מוניטין מצויין בשוק. מאז, ניהלה החברה פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ, ביניהם שיווק של 300 יחידות דיור בשכונת ‘גני הדר’ בפתח תקווה בשנת 1992, אשר היווה צעד משמעותי בהתפתחות הקהילה החרדית בעיר. בין השנים 2005-2000 עסקה החברה בשיווק וחידוש מבנים לשימור ברחוב י”א בעיר העתיקה בצפת. בשנת 1996 איגדה החברה קבוצת משקיעים ברכישת קרקע חקלאית בשכונת אם המושבות בפתח תקווה וליוותה את כל ההליך החל מהרכישה דרך התכנון ועד ביצוע גמר הפרויקט. החל משנת 2013 שיווקה החברה מעל ל-700 יחידות קרקע בגבעת זאב ובשנת 2014 יזמה החברה בנייה של 78 יחידות דיור בצור הדסה, במסגרת קבוצת רכישה ובשיתוף חברת קידום.

כאמור, בתום שנת 2017 החלה החברה לשווק את פרויקט ‘דורות עילית’ במזרח גוש דן, הנושק ליישובים יהודיים רבים, וזוכה לאהדה רבה בקרב הציבור. הפרויקט מתבצע באמצעות חברת תכנון מובילה, תוך קבלת ייעוץ משפטי מקיף מאת עו”ד דורון ניר צבי ופעילות פוליטית מול גורמי ממשל בארץ ובחו”ל.

לסיכום

דורות עילית הינו פרויקט ייחודי של חברת אפיקים רוזנטלר, במסגרתו משווקות קרקעות במחירים אטרקטיביים לאנשי הציבור הדתי חרדי, המעוניינים להשקיע בנכס בעל תשואה נאה ביותר במרכז הארץ. זהו מתווה ייחודי המעניק לרוכשים 100% בטחונות ושקט נפשי מאחר והקרקעות כבר בבעלות דורות עילית, דבר המסיר את החשש הקיים מפני כניסה לעסקת נדל”ן עם נוכלים המוכרים קרקעות שטרם נרכשו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שווה לקרא גם:
תשואה גבוהה
הפשרתן והפיכתן לזמינות לצרכי בנייה. קרקע חקלאית למכירה מהווה הזדמנות משתלמת להשגת תשואות גבוהות בהשקעה נמוכה.
מהו גובה היטל השבחה בקרקע חקלאית וכיצד ניתן לשלם פחות
נתעמק באחת הסוגיות אשר יכולות להשפיע באופן משמעותי על התשואה אשר אדם מקבל כאשר הוא מבצע השקעה בנדלן וזהו מס השבחה אשר נדרש ממשקיעי נדל”ן לשלם

פניה לנציג בפרויקט דורות עילית: