לדאוג לעתיד טוב יותר

תוכן עניינים

מי מאיתנו לא מעוניין לדאוג לעתיד טוב יותר עבורו ועבור משפחתו? ובכן, נראה שאנשים מבינים יותר ויותר את המשמעות של המושג “כסף שעובד בשבילנו”, ולכן בוחרים להשקיע באפיקים שיניבו להם רווח נאה בעתיד. כשאנו מדברים על השקעות לטווח הארוך, תחום הנדל”ן נחשב לאחד התחומים הכי בטוחים ומניבים שקיימים בשוק בשנים האחרונות. כשאנו מחפשים פרויקט שנוכל לשים בו את מבטחנו, אנו תמיד צריכים לחשוב על הצורך ועל הביקוש. דוגמה טובה לפרויקט כזה היא “דורות עילית” – עיר חרדית חדשה במזרח גוש דן.

לדאוג לעתיד טוב יותר

כשאנו מדברים על השקעות נדל”ן, ככל הנראה מדובר באחד האפיקים הכי פופולאריים, ואנשים רבים בוחרים בו על מנת להבטיח את עתידם ועתיד משפחתם לטווח הארוך. ישנם מספר תתי אפיקים הזמינים עבורנו בשוק הדירות, ובעוד חלק מהאנשים מעדיפים להשקיע בדירות ותיקות יחסית, אנשים אחרים מנסים לאתר את אותם פרויקטים, הטומנים בחובם הבטחה משמעותית לשנים הבאות.
השיקול החכם ביותר בתכנון פרויקט בנייה, נובע מההבנה שביקוש נובע מצורך. אם נביט על הציבור החרדי בישראל, נראה שאחד הצרכים הכי בוערים עבורו – הוא הצורך בדיור איכותי.

מצוקת הדיור של הציבור החרדי

הציבור החרדי בישראל, מוכר כאחת האוכלוסיות הסובלות ממצוקת דיור חמורה. האוכלוסייה החרדית מוגבלת מבחינת המקומות שבהם היא יכולה להתגורר, וזאת עקב אופי החיים הייחודי המאפיין אותה. ערים ושכונות חרדיות אינן מצויות בשפע, ויחד עם גידול האוכלוסייה המהיר – נוצר מצב שבו משפחות חרדיות רבות מתפשרות על תנאי המגורים שלהן, ולא ממצות את איכות החיים הפוטנציאלית המגיעה להן.

עיר חרדית חדשה במרכז הארץ

פרויקט הבנייה “דורות עילית” תוכנן לענות על הצורך הדחוף של הציבור החרדי, והוא עתיד לספק מענה למצוקת הדיור המאפיינת אותו. בהתאם לצורך זה, פרויקט דורות עילית צפוי להיות אחד מהפרויקטים הכי חמים בשנים הקרובות, והדירות בו צפויות להיחטף כמו לחמניות חמות. הפוטנציאל הרב המאפיין את הפרויקט, אינו נובע אך ורק מהמענה שהוא נותן למצוקת הדיור בציבור החרדי. אילו עוד אלמנטים הופכים את פרויקט דורות עילית למבוקש במיוחד?

מיקום איכותי

כשאנו מדמיינים מיקום איכותי, ברוב המקרים נדמיין שילוב של מיקום מרכזי יחד עם איכות חיים. זה בדיוק מה שמעניקה לנו דורות עילית, הממוקמת במזרח גוש דן. העיר נמצאת על רכס הרים פסטורלי המשקיף על כל גוש דן, ומזכה את דייריו בנוחות הגעה בלתי מתפשרת לערי האזור כגון פתח תקווה, בני ברק, אלעד ועוד. הנסיעה אל דורות עילית היא נוחה, קצרה ובטוחה, והחיים בה מתאפיינים בנוף מרהיב ואוויר צלול.

ניהול באמצעות חברה אמינה ומנוסה

כשאנו מתעניינים בפרויקט בנייה, הניסיון מדבר בעד עצמו. פרויקט דורות עילית מנוהל ומשווק ע”י חברת “אפיקים רוזלנטר”, שהיא חברה בעלת וותק של 30 שנה בתחום, ומחזיקה בפרויקטים רבים נוספים בארץ. פרויקט בנייה חדש דורש היכרות מעמיקה עם השוק, בדיקות מדוקדקות, וניסיון בפועל. “אפיקים רוזלנטר” ללא ספק מעניקה לנו ביטחון ושקט נפשי, בעת שאנו בוחרים בפרויקט חדש המנוהל באמצעותה.

מסלולים משתלמים להשקעה
חברת “אפיקים רוזלנטר” מציעה מסלולי השקעה בעלי פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד, ביניהם רכישת קרקע חקלאית המיועדת להפשרה לצורך בניה, או רכישת יחידות בנויות בפרויקט דורות עילית.

תמיכת חברי כנסת ובעלי תפקידים
פרויקט דורות עילית מקבל רוח גבית איתנה מחברי הכנסת שלנו ואישים בכירים נוספים, וביניהם שר השיכון והבינוי גלנט, הרב יעקב אשר, ראש המועצה האזורית שומרון מר יוסי דגן, הרב משה מונטג ובכירי משרד השיכון.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שווה לקרא גם:
איש עסקים מחזיק גרף נייר
שוק הנדל”ן הישראלי בשנים האחרונות רותח. אנשים אשר השכילו לבצע השקעה בנדל”ן לפני שנים אחדות, זכו לעלייה מטאורית בערך הנכסים שלהם והגדילו משמעותית את חשבון הבנק.
איפה להשקיע את הכסף שלי השנה?
השקעות הן סוגיה מורכבת ודינמית, קשה לחזות מה תהיינה התנודות בשוק ואיפה כדאי להשקיע את הכסף שלנו. העבר לימד אותנו כי דברים יכולים להשתנות במהרה ותמיד קיים סיכון מסוים

פניה לנציג בפרויקט דורות עילית: