פרויקט דורות עילית

“דורות עילית” הינה קרקע חקלאית פרטית שנמצאת בהליכי הפשרה ותכנון. הפרויקט מקודם ע”י חברת ניהול מנוסה ומקצועית מהשורה הראשונה, אשר מאחוריה ניסיון עתיר שנים בקידום תכנון של קרקעות חקלאיות. הצוות הניהולי כבר טווה את החוטים במרץ בכדי להוציא לפועל את העיר החדשה.

התכנית המהפכנית

זוכה לתמיכה מלאה ודחיפה ע”י כל הגורמים השלטוניים הנוגעים בדבר:

5/5
  • החלטת הממשלה מלפני כ – 30 שנה להפשרת השטח לבניה והקמת יישוב במקום.
  • החלטת המועצה האזורית שומרון על ייעוד הקרקע עבור הקמת עיר חדשה וקידום נמרץ מצדו של יו”ר המועצה האזורית יוסי דגן.
  • תמיכה גורפת של נציגי ציבור כדוגמת סגן שר השיכון לשעבר הרב מאיר פרוש, רא”ע בני ברק לשעבר ח”כ הרב יעקב אשר ועוד.

“דורות עילית” מתקדמת בצעדי ענק וזו ההזדמנות שלך להשקעה הנדירה, להגיע לדירה במרכז הארץ עבורך או עבור ילדיך במחיר חסר תקדים!

בחירת מיקומה של העיר החדשה נעשתה לאחר עבודה רבה ומחושבת של היזמים.

“דורות עילית” ממוקמת במזרח גוש דן, על רכס הרים ראשון בשומרון המשקיף על כל גוש דן. 15 דקות בלבד מצומת מורשה. תושבי העיר החדשה יזכו לקרבה לערי המרכז, ואפשרויות הגעה מהירות לערים החרדיות שבאזור, כדוגמת אלעד, פתח תקווה, בני ברק ועוד.

הנסיעה למקום קצרה ובטוחה. כמה דקות מפתח תקווה והכביש מגיע אל רכס ההרים שעליו צפויה העיר החרדית החדשה לקום. התחושה בעת הנסיעה היא כמו באמצע גוש דן, גם קרוב, וגם יישובים יהודיים לאורך הדרך הקצרה.

בסמוך ל”דורות עילית” מתוכנן ע”י הרשויות המקומיות ורשות מקרקעי ישראל, פרויקט רחב היקף של 3,000 דונם לתעשייה ותעסוקה, שייתן מענה לפתרונות תעסוקה עבור האוכלוסייה המקומית. בנוסף, תושבי העיר יזכו לנוף מרהיב והררי של מרחבי השומרון, באוויר צלול ונקי ורחבות הדעת.

“דורות עילית” תהיה מאוכלסת בעז”ה על-ידי משפחות איכותיות מכל החוגים והקהילות הישראליות, באחדות ובהרמוניה נפלאה.

פניה לנציג בפרויקט דורות עילית:

ההזדמנות שלך
להשקעה נבונה!

השאר עכשיו פרטים ונחזור אליך בהקדם