נכסים מניבים ואיך משקיעים נכון

תוכן עניינים

השקעה בנכסים יכולה ללבוש צורות שונות. צורה פופולריות להשקעה נקראת השקעה בנכסים מניבים. לא כולם מבינים עד הסוף אילו סוגים של נכסים מניבים יש בנמצא ומהו בעצם נכס מניב. אך גם מי שמבין את הדברים הללו, עשוי לשאול שאלה מאוד מרכזית – למי זה מתאים ואיך משקיעים נכון. הדברים הללו מיועדים בשבילכם אם תרצו לדעת:

 • איך תשקיעו בנכס מניב
 • למי יכול להתאים להחזיק נכס מניב
 • האם רק נכס מסחרי יכול להיות נכס מניב?
 • השקעה קטנה והזדמנות גדולה – האם זה אפשרי?
 • עצה חשובה – אל תתנו להזדמנויות טובות לחלוף

בדברים החשובים הללו נעסוק כעת. לפרטים נוספים ואפשרויות להשקעה מניבה אתם מוזמנים לפנות אלינו על ידי השארת פרטים בטופס יצירת קשר

איך תשקיעו בנכס מניב

לפני הכל, חשוב להבין כיצד אתם יכולים להשקיע בנכס. הניסיון שלנו מלמד כי רבים מלקוחותינו חשבו בתחילה כי השקעה בנכס מניב מסובכת מאוד. למעשה הסתבר להם כי נכסים מניבים למכירה יכולים להיות זמינים ונגישים בשבילכם גם אם אין להם הון עצמי ניכר (וגם ללא ניסיון קודם בהשקעות).

 • מיקום – לפני הכל, צריך להחליט על המיקום שבו עומדים להשקיע. לא תמיד אזורי הביקוש הנוכחיים הם המקום הכי נכון להשקעה בשלב זה. כדאי בהחלט להביא בחשבון השקעה באזורים שצפויים לפרוח בשנים הקרובות.
 • הון עצמי – בדקו מהו ההון העצמי שאותו אתם יכולים “להביא מהבית”. כלומר כסף פנוי שיש לכם ושאותו אתם רוצים להשקיע. נדגיש כי לא רק בעלי הון עצמי ניכר יכולים להשקיע בנכסים מניבים למכירה.
 • משכנתאהשקעה בשילוב עם משכנתא הינה מאוד מקובלת. ההכנסות שהנכס מניב באופן שוטף מאפשרות לממן את עלות המשכנתא. כעבור מספר שנים, יש לכם גם נכס בבעלות מלאה שלכם וגם הכנסות נטו שאתם מקבלים כל הזמן. הכנסה בלי עבודה – זו המהות של נכסים מניבים להשקעה.
 • איסוף מידע וקבלת החלטה – למעשה, מי שטרם ביצע השקעה בנכס עשוי להרגיש כי הנושא “גדול עליו”. כי זה יותר מסובך מכפי שזה באמת. לכן, פעולת מפתח שחשוב לעשות היא לאסוף מידע ולקבל החלטה.
 • פיזור השקעה – אם סכום ההשקעה המתאים לכם גדול יחסית, תוכלו להשקיע בכמה נכסים מניבים, במקומות שונים בארץ. זה עשוי להיות עדיף ביחס להשקעה בנכס אחד יקר במיוחד.
 • נשמח לעזור לכם לקבל מידע חשוב – אנו יודעים שכל הנושא של רכישה או מכירה של נכסים איננו עניין של מה בכך. איסוף מידע ספציפי בנוגע להשקעות חשוב כדי להקנות את הביטחון.

 

מלאו כעת את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

 

מבינים יותר, מרגישים ביטחון – כל משקיע שסימן וי על השקעה מוצלחת מרגיש בנוח כאשר הוא הבין לפני כן את כל הפרטים החשובים. כדי שתרגישו ביטחון ותבינו את כל האספקטים לגבי השקעות ראויות שעומדות על הפרק, תוכלו ליצור עימנו קשר. נשמח להסביר יותר השקעה, הון עצמי דרוש, וכן גם מימון נכסים מניבים.

למי יכול להתאים להחזיק נכס מניב

אם אתם שואלים האם נכסים מניבים להשקעה מתאימים גם לכם, קחו בחשבון את ההיבטים הבאים:

 • צעירים שחושבים מחוץ לקופסה – עד כמה שזה מפתיע במבט ראשון, דווקא יחידים או זוגות צעירים שמתקשים לרכוש דירה למגורים יכולים להרוויח מהשקעה בנכס מניב. רכישת נכס במחיר נוח, בשכירות שמשלמת את המשכנתא מקנה ביטחון חשוב לעתיד ונכס בבעלות.
 • הורים לילדים – נכס כדוגמת דירה למגורים מתאים גם להורים שרוצים לדאוג היום לילדים. דירה שמניבה הכנסה במשך שנים יכולה להוות דירה מגורים לאחד הילדים, בעתיד, בזמן המתאים.
 • מקבלי פנסיות ופיצויי פרישה – קיבלתם סכום כסף חד פעמי נאה? אל תתנו לו לשכב בבנק שלא משלם ריבית. נכסים מניבים להשקעה מאפשרים לכסף שלכם לעבוד בשבילכם. גם אם ירשתם סכום מסוים של כסף, תוכלו להפוך אותו להשקעה בנכס אחד או אפילו בכמה נכסים מניבים.
 • למי שמחפש השקעה סולידית – ניתן למצוא נכסים מניבים גם בהשקעה יחסית נמוכה וגם ללא רמה גבוה של סיכון.
 • יותר סיכון ויותר תשואה – ניתן למצוא גם פרופילים של נכסים מניבים יותר מסוכנים, אך גם כאלה שמניבים יותר תשואה. כיוון זה מתאים בעיקר למשקיעים מנוסים.
 • מי שחושב קדימה – כל מי שחושב קדימה ויש לו רצון, כל מי שרוצה לשפר את ההכנסה השוטפת צריך לכל הפחות לברר פרטים לגבי נכסים מניבים שנמכרים.

פנו אלינו ונסביר לכם כיצד בעזרת תכנון נכון, גם אתם תוכלו להיות בקרוב בעלי נכס מניב איכותי, בבעלותכם המלאה.

האם רק נכס מסחרי יכול להיות נכס מניב?

ישנו מיתוס שחלק מהציבור שותף לו, שגורס כי רק נכס מסחרי יכול להיות נכס מניב. אמנם נכס מסוג זה יכול בהחלט להיות מניב, אך יש גם נכסים אחרים שיכולים להיות מוגדרים ככאלה. הכלל הוא פשוט – נכס שמניב לכם תשואה באופן שוטף, כזה שמניב הכנסות משכירות באופן קבוע, הוא הוא נכס מניב. סוגי נכסים מניבים למכירה אפשריים:

 • חנות להשכרה – כל חנות שאתם רוכשים ומחזיקים בבעלותכם יכולה לשמש כנכס להשכרה. לבעלי הון פנוי יחסית גדול, אפשרית השקעה במתחם מסחרי גדול.
 • מחסנים ומרכזים לוגיסטיים – עסקים רבים זקוקים למחסן או שירותים לוגיסטיים. רכישה של מחסן באזור הנכון יכולה להיות השקעה מניבה מצוינת.
 • דירה או בניין – דירת מגורים מהווה נכס מניב פופולרי מאוד, בקרב הציבור. עבור בעלי הון פנוי יחסית גדול, אפשרית השקעה בבניין שלם או לחילופין, כמה דירות בבניינים שונים.
 • קרקעות להפשרה – בתנאים מסוימים, גם רכישת קרקעות תתאים כהכנה לקראת בעלות על נכס מניב. קרקע להפשרה משמע קרקע חקלאית שעומדת לעבור שינוי ייעוד (למגורים, מסחר או תעשיה). קבלת מידע חשוב על הזדמנויות השקעה על בסיס קרקעות למכירה תאפשר לכם להכיר אפשרויות מבטיחות מאוד, להשקעה איכותית בתשואה יפה מאוד, שלא אפשרית, בדרך כלל, בהשקעות מסוגים אחרים.

כדי להבין יותר על האפשרויות ומה שיתאים לכם – פנו אלינו.

 

השקעה קטנה והזדמנות גדולה – האם זה אפשרי?

כאשר אנו מסבירים על המשמעות של נכסים מניבים להשקעה, לא נסתפק במתן הסברים כלליים. חשוב לנו להסביר על דוגמאות להשקעות אמיתיות. בהקשר זה, חשוב לנו לענות על שאלה חשובה, שמעלים רבים מלקוחותינו. האם אפשר לקחת סכום יחסית קטן ולהפוך אותו להשקעה טובה באמת, בעתיד? פרויקט יוצא מן הכלל שעומד כיום על הפרק נקרא פרויקט דורות עילית.

 • זהו פרויקט מבטיח מאוד שכבר מעורר עניין רב.
 • מתאים כהשקעה לטווח ארוך.
 • השקעה בפרויקט טובה מאוד למי שמחפש השקעה קטנה יחסית.

אל תתנו להזדמנויות טובות לחלוף

דבר נוסף שיש לנו לומר לגבי השקעה בנכסים – השקעה טובה היא עניין של תזמון נכון. בשביל לדעת איך להשקיע נכון, חייבים להיות עם היד על הדופק. לקבל מידע בזמן הנכון, על המיקום הנכון, הנכסים הנכונים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שווה לקרא גם:
טעויות נפוצות של משקיעים מתחילים בתחום הנדל"ן
חשוב לבדוק את כל סוגי ההשקעות ולהחליט מה הדרך המתאימה ביותר לכם באופן אישי. ברגע שמסתכלים במבט רחב יותר בין סוגי ההשקעות ובמבט צר על כל השקעה בנפרד תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.
השקעה בנדל”ן יכולה להיות גם השקעה קטנה?
הימים שבהם היה אפשר לשים את הכסף בבנק ולקבל ריבית יפה עברו. אפילו מי שרוצה לסגור את הכסף לזמן ארוך יקבל ריבית אפסית. כרגע אתם בטח שואלים היכן להשקיע את הכסף ולקבל מענה מתאים – חלופות השקעה ראויות.

פניה לנציג בפרויקט דורות עילית: