טיפים למשקיעים

ראיון עם הבולדוזר – הרב משה מונטג
הם צריכים לפעול בכמה וכמה אפיקים, כל שנה מתווספות עוד אלפי משפחות חרדיות שצריכות דיור ולכן צריך ללכת על אפיקים של עיבוי ערים קיימות, הקמת ערים חדשות ופישוט והקלה במערכת קניית הדירות ברמה הפיננסית.במחסור המיידי צריך לשווק ולהוריד חסמים, אך לטווח הארוך צריך לפעול על פי שלושת האפיקים שציינתי.
סוגי קרקעות – חשוב שתדעו מה ההבדל ביניהם
כשמשקיעים מחפשים אפיק השקעה משתלם, לעיתים רבות מדובר דווקא על רכישת קרקע, האפשרות להשקיע סכום כסף שהוא יחסית קטן לסכומים שמוצאים על אפיקים אחרים בעולם הנדל"ן.
השקעה בקרקע חקלאית למי זה מתאים?
אם יצא לך לשאול את עצמך האם השקעה בקרקע חלקאית מתאימה לך, זה בהחלט תלוי בכמה גורמים. כדי להבין האם כדאי לך להשקיע בקרקע חקלאית והאם השקעה כזו כן מתאימה לך
טעויות נפוצות של משקיעים מתחילים בתחום הנדל"ן
חשוב לבדוק את כל סוגי ההשקעות ולהחליט מה הדרך המתאימה ביותר לכם באופן אישי. ברגע שמסתכלים במבט רחב יותר בין סוגי ההשקעות ובמבט צר על כל השקעה בנפרד תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.
השבחת נכסים כל הטיפים שצריך לדעת
לא מעט אנשים מעדיפים להשקיע את הכסף שלהם בתחום שיכול לשרת אותם במשהו שהוא מעבר לתשואה, לכן הם משקיעים את הכסף שלהם בנדל"ן.
מהם נכסים מניבים וכיצד להשקיע?
בשוק הנדל"ן ישנם לא מעט אופציות להשקעה ובדרך כלל, אפיקי השקעה נועדו למטרה כזו או אחרת. את הרווחים והתשואות אפשר לאמוד בדרכים שונות, וכך ניתן להבין איזו מן השקעה אנו עושים. המטרה הנפוצה ביותר היא השקעה למטרת נכס מניב.

השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר

סמל דורות עילית