הפשרת קרקע חקלאית לבנייה – אפיק השקעה אטרקטיבי

מחפשים אפיק אטרקטיבי להשקעה? רכישת קרקע חקלאית בעלת סיכויים גבוהים להפשרה לבנייה היא אפשרות ריאלית ומשתלמת לתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם. כדי שהכסף שלכם יניב רווחים ולא ירד לטמיון, יש לבצע השקעה חכמה בנכס מניב, ובמקרה של קרקע חקלאית, פירושו של דבר שצריך לרכוש את הקרקע המתאימה, במיקום ובזמן הנכון.

 

הקטנת סיכונים

קרקעות חקלאיות הופכות לנכסים מניבים כאשר הן מופשרות לבנייה. רכישת הקרקע לאחר הפשרתה תעלה לכם הרבה יותר כסף, ואילו רכישת קרקע שלא תופשר לא תניב את הרווח המצופה. כדי שהכסף שלכם יניב את הרווח לו אתם מצפים, עליכם לבצע רכישה חכמה. יש לוודא שקרקע אינה מיועדת לתשתיות או לשימור, וכן שהיא בבעלותו של המוכר ורשומה על שמו. אם תרכשו קרקע ממי שאינו בעליה, אלא רק חוכר אותה ממנהל מקרקעי ישראל, תגלו שבתום תקופת החכירה הקרקע תחזור למדינה, ואתם תיוותרו ללא הכסף או הקרקע.

סירטוט של שכונות - המחשה

פרויקטים מבטיחים

דרך פשוטה להבטיח שהרכישה שלכם תשתלם, היא להצטרף לפרויקט המנוהל על ידי חברה מנוסה ומקצועית. בעסקה כזו כולם מרוויחים – היזם אשר מצליח לגייס את הכסף הדרוש לפרויקט, הרוכשים אשר מצליחים לממש את הפוטנציאל הרווחי של כספם, והדיירים העתידיים אשר יוכלו לרכוש דירה בפרויקט שייבנה על הקרקע.

94,000 ₪ ל-100 מ"ר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרויקט העיר החרדית דורות עילית

פרויקט דורות עלית מיועד למתן פתרונות מגורים לאוכלוסייה החרדית במרכז הארץ, ובניית עיר שתכנונה מתאים לאורח החיים החרדי במרחק של 15 דקות בלבד מצומת מורשה. הפרויקט מתוכנן להיבנות על קרקע חקלאית הנמצאת בבעלות פרטית, אשר תופשר לצורכי הפרויקט. את הפרויקט מובילה חברת אפיקים רוזנטלר, שהיא בעלת ניסיון בפרויקטים גדולים של הפשרת קרקעות, כמו ביתר עלית וגבעת זאב החדשה. בפרויקט דורות עלית תוכלו לרכוש קרקע חקלאית במחירים של החל מ 94,000 ₪ . קרקעות אלו, יניבו רווח נאה כאשר הקרקע תופשר לבנייה. היתרון של הצטרפות לפרויקט גדול כזה הוא שמדובר בהשקעה יותר בטוחה, וכן שהרוכש אינו צריך להתעסק עם הבנייה והפיתוח של הקרקע לאחר ההפשרה, אלא נהנה מעבודתם המקצועית של היזמים והקבלנים בפרויקט.

שווה לקרא גם:
הפשרת קרקע חקלאית לבנייה – אפיק השקעה אטרקטיבי
מחפשים אפיק אטרקטיבי להשקעה? רכישת קרקע חקלאית בעלת סיכויים גבוהים להפשרה לבנייה היא אפשרות ריאלית ומשתלמת לתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם.
השקעה בנדל"ן – האם בהשקעות נדל"ן חייב להשקיע כסף רב?
רובנו שמענו פעם או פעמיים בחיים מחבר או מכר על ההחלטה שלו להשקיע בנדלן. כשאתם שומעים את המשפט הזה יוצא מפיו של אותו החבר זה בעיקר נשמע יוקרתי, מוצלח ומשהו מבטיח. אך תהיו בטוחים לא כל השקעה היא אחת משתלמת.
סירטוט של שכונות - המחשה

תוכן עניינים

94,000 ₪
ל-100 מ"ר
ההזדמנות שלך להשקעה נבונה!
דורות עילית עיר חרדית חדשה
השאירו פרטים לפרטים נוספים.