מהי קרקע חקלאית?

בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר אנשים מעוניינים לרכוש קרקעות חקלאיות למטרות השקעה בנדל”ן. זאת, על ידי שינוי הייעוד של הקרקע להפשרה ובניית פרויקטים אטרקטיביים למגורים עבור הציבור. דוגמה לכך, הוא פרויקט דורות עילית של חברת “אפיקים רוזנטלר”, המהווה פתרון מצוין עבור אנשי המגזר החרדי המעוניינים לרכוש דירת מגורים בעלות כלכלית משתלמת ביותר.

קרקע חקלאית?

זוהי קרקע בבעלות המדינה או בבעלות פרטית, המוגדרת בתוכנית המתאר כמיועדת לשימושים חקלאיים בלבד. מכאן, שוויה נמוך בצורה ניכרת לעומת קרקעות אחרות המיועדות לפי חוק למטרות בנייה.

מהו פרויקט דורות עילית?

מדובר בפרויקט נדל”ן של חברת “אפיקים רוזנטלר” להקמת עיר חרדית חדשה בשם ‘דורות עילית’, הנערך בשיתוף פעולה מלא ובאישור ממשלת ישראל. במסגרת הפרויקט ניתן לרכוש 100 מ”ר קרקע חקלאית פרטית בהשקעה של 94,000 ₪ (לא כולל שכ”ט, מיסים ואגרות). מדובר בהשקעה כדאית ביותר, שכן עלות דירה בת 4 חדרים בדורות עילית, מוערכת בכ- 720 אלף ₪ בלבד לרבות רכיב הקרקע. במסגרת הפרויקט נמכרות קרקעות חקלאיות המיועדות להפשרה לבניה בתוך 5 שנים.

יתרונות הפרויקט

חברת “אפיקים רוזנטלר” היא מהמובילות בארץ בכל הנוגע לשיווק ומכירה של קרקעות חקלאיות למטרות מגורים. החברה התחילה את פעילותה בשנת 1987, כמשרד תיווך בעיר בני ברק ושיווקה אלפי יחידות דיור לאנשים פרטיים וקבלנים בבני ברק ומחוצה לה. במהלך השנים צברה החברה ניסיון מקצועי עשיר ומוניטין מעולה וניהלה בהצלחה שלל פרויקטים ברחבי הארץ, בין היתר בשכונת ‘גני הדר’ בפתח תקווה, בעיר העתיקה בצפת, פרויקט גינדי – אם המושבות, צור הדסה וכן הלאה. החברה מורכבת מאנשי מקצוע בעלי מומחיות וניסיון רב בשוק הנדל”ן ובקרקעות חקלאיות. החברה דואגת ללוות את מגוון לקוחותיה באופן אישי החל ממועד הרכישה של הקרקע ועד ביצוע ההפשרה לבניה.
מדובר בקרקעות חקלאיות שרכשה החברה בעצמה ושולמו עליהן מלוא הכספים ותשלומי המיסים הנלווים, כך שללקוחות הרוכשים אותן יש ביטחון מרבי בכך שהקרקע אכן תירשם על שמם בסיום התהליך.
הפרויקט נערך בליווי משפטי מקיף צמוד של עו”ד דורון ניר צבי, מרגע רכישת הקרקע החקלאית ורישום הזכויות כולל ליווי מקצועי לצד גורמי התכנון מול כל המוסדות הרלוונטיים. עו”ד דורון ניר צבי אחראי על רישום 2,500 דונם במרחבי יו”ש עליהם נבנו במהלך השנים אלפי יחידות דיור. בנוסף הוא ליווה עשרות קבוצות רכישה עם אלפי יחידות דיור בנויות במרחבי יו”ש.

לסיכום

פרויקט דורות עילית מציע כיום את הפתרון הטוב והזול ביותר לרכישת דירה בקרב הקהילה החרדית, במזרח גוש דן, במרכז הארץ וסמוך לישובים יהודיים רבים נוספים. זהו פרויקט בניה ייחודי גדול שתוכנן עבור הציבור החרדי להקמת עיר בת אלפי יחידות דיור. זאת, באמצעות חברת תכנון מובילה, ייעוץ משפטי מקיף ופעילות פוליטית מול גורמי ממשל בארץ ובחו”ל.

שווה לקרא גם:

סוגי קרקעות – חשוב שתדעו מה ההבדל ביניהם
כשמשקיעים מחפשים אפיק השקעה משתלם, לעיתים רבות מדובר דווקא על רכישת קרקע, האפשרות להשקיע סכום כסף שהוא יחסית קטן לסכומים שמוצאים על אפיקים אחרים בעולם הנדל"ן.
חלון הזדמנויות נפתח עבורך
בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחה ברכישה של נכסים על קרקעות חקלאיות במחירים זולים, דבר המהווה חלופת דיור ברת השגה עבור מי שאין בידו את הסכום הכספי הדרוש לרכישת דירה או בית למגורים. מכאן, קיימים מיזמי נדל”ן שונים, המציעים לציבור אפשרות לרכוש יחידת דיור במיקום אסטרטגי בארץ על קרקע חקלאית המיועדת להפשרה, כך שבעתיד יוכלו להקים עליה את בית חלומותיהם.
כך תראה העיר
מהי קרקע חקלאית?
5 (100%) 3 דירגו

למידע נוסף, הרשמו כאן

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר

סמל דורות עילית

94,000 ₪
ל-100 מ"ר

ההזדמנות שלך להשקעה נבונה!
דורות עילית עיר חרדית חדשה

השאירו פרטים לפרטים נוספים.