איפה כדאי להשקיע 100 אלף שקל? – תשואה מניבה בהשקעה נמוכה

תוכן עניינים

אם חסכתם סכום כסף מסוים או קיבלתם מתנה מקרוב או מכר, הרי שעומדות בפניכם שתי אפשרויות: האחת היא להוציא את הכסף על מיני בילויים, פינוקים ומתנות והשנייה היא לשמור את הכסף בצד ולבדוק אפיק השקעה משתלם שיהפוך למקור רווח. השקעה נכונה, גם של סכומים נמוכים באופן יחסי, עשויה להתגלות עד מהרה כמקור הכנסה נוסף של ממש ומדובר על דרך יעילה ומשתלמת לניצול מיטבי של הכספים שלנו וזאת בהשוואה לשמירת הכסף בבנק או בקרנות השונות. אם בידכם 100 אלף שקל, מדובר בנקודת פתיחה מצוינת להשקעה ברכישת קרקע באזורי ביקוש דוגמת דורות עילית. קרקעות חקלאיות למכירה הפכו לאפיק השקעה משתלם ורווחי, כאשר הקרקע בדורות עילית הינה בעלת פוטנציאל רווחיות גבוה ומהווה פתרון איכותי וזול במטרה להגיע לדירה עליה אתם חולמים.

עציץ עם גרף עליה

רכישת קרקע חקלאית – השקעה משתלמת בדרך להגשמת חלומכם

סכום של 100 אלף שקלים אינו נחשב גבוה בתחום ההשקעות ולכן מומלץ לרכז מאמץ ולהיות ממוקדים בבואנו להשקיע את כספנו. הרעיון הינו שלא להתפזר, אלא לבחור סוג השקעה המתאים לכם וכזה אשר יחזיר את ההשקעה במהירות ויהפוך אותה לכדאית ורווחית. השקעה בנדל”ן מהווה אפיק אטרקטיבי ומניב במיוחד, אולם ברוב המקרים הסכום המינימלי להשקעה הינו גבוה עבור רבים. משום כך, השקעה במסלול של  קרקע חקלאית למכירה בעיר דורות עילית יכולה להוות הזדמנות, שכן מחירי קרקע חקלאית הינם נמוכים באופן יחסי ופוטנציאל הצמיחה הינו גבוה. קרקע חקלאית מספקת אפשרות להפיק תשואות גבוהות וזאת משום שערכה נמוך ובעתיד כאשר הקרקע תופשר, הרי שההשקעה תוכיח את עצמה. רכישת קרקע בעיר דורות עילית היא ההזדמנות שלכם להשיג את בית חלומותיכם באזור פסטורלי ואיכותי ובאווירה נעימה המשלבת איכות חיים. הקרקע הינה נכס מניב להשקעה שאינו נשחק או נעלם ומדובר באפיק השקעה בסיכון נמוך המתאים למי שברשותו סכום כסף מוגבל. 

 

פרויקט דורות עילית – אווירה משפחתית באזור פסטורלי

מחירי הקרקע בדורות עילית עומדים על כ – 110,000 אלף שקלים, כאשר העיר ממוקמת באזור מזרח גוש דן כרבע שעה בלבד מצומת מורשה, כך שאתם זוכים גם לנחלה ופרטיות וגם נשארים במרכז העניינים. השקעה בדורות עילית כוללת מגוון של מסלולי השקעה בהתאמה אישית לכל רוכש. בעזרת צוות מקצועי ועתיר ניסיון, אנו נלווה אתכם בכל שלב וצעד בדרך להשלמת העסקה המשתלמת ביותר עבורכם. פרויקט דורות עילית נמצא בשלבי הפשרה ותכנון והוא מקודם על ידי חברת ניהול מהשורה הראשונה המתמחה בתכנון וקידום קרקעות חקלאיות. צוות הניהול פועל במרץ על מנת להוציא את העיר החדשה לפועל ולהעלותה על הקרקע במהירות האפשרית. דורות עילית עתידה להיות עיר באווירה משפחתית איכותית שתהווה בית למגוון אוכלוסיות מכל החוגים והקהילות ותתאפיין בהרמוניה ואחדות בצביון חרדי מובהק. 

 

צרו קשר – אנו כאן לשירותכם!

אל תחכו וממשו עוד היום את הפוטנציאל הגלום בהשקעה וברכישה של קרקע בעיר דורות עילית. לקבלת פרטים נוספים ולמענה מקצועי לכל שאלה ובקשה, צרו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה.

120,000 ₪ ל-100 מ"ר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שווה לקרא גם:
לדאוג לעתיד טוב יותר
מי מאיתנו לא מעוניין לדאוג לעתיד טוב יותר עבורו ועבור משפחתו? ובכן, נראה שאנשים מבינים יותר ויותר את המשמעות של המושג “כסף שעובד בשבילנו”
איפה להשקיע את הכסף שלי השנה?
השקעות הן סוגיה מורכבת ודינמית, קשה לחזות מה תהיינה התנודות בשוק ואיפה כדאי להשקיע את הכסף שלנו. העבר לימד אותנו כי דברים יכולים להשתנות במהרה ותמיד קיים סיכון מסוים

פניה לנציג בפרויקט דורות עילית: