רכישת קרקע חקלאית והפיכתה לנכס מניב

אם יש לכם סכום כסף זמין, ואתם מחפשים דרך לשמור על ערכו, ואף לגרום לכסף לעבוד בשבילכם, ולייצר רווח, רכישת קרקע חקלאית היא אופציה שלא כדאי לכם לפספס. הרווח הגדול הטמון ברכישת קרקעות חקלאיות הוא הסיכוי שלאחר תהליך מתאים ניתן יהיה להפשיר את הקרקע לבנייה, ואז ערכה יעלה. כיצד ניתן להפוך קרקע חקלאית לנכס מניב, איך מאתרים את הקרקע המתאימה, מאילו עסקאות כדאי להתרחק, ואיזה אפשרויות אסור לכם לפספס – על כך ועוד בשורות הבאות.

 

לתת לכסף לעבוד

יוקר המחייה בישראל גבוה, ורוב האזרחים מחפשים דרכים להגדיל את ההון המשפחתי. כיוון שתכניות החיסכון בבנקים אינן מציעות אפשרויות אטרקטיביות ליצירת הכנסה פסיבית, נכסים מניבים הם אחת האופציות המבוקשות כיום להשקעה. דוגמאות לנכסים מניבים מסוג זה הם בית או דירה שרוכשים בכדי להשכירם לדיירים, וכן נכס שקונים במחיר נמוך באזורים מוחלשים המיועדים להתחדשות ומוכרים לאחר מספר שנים במחיר גבוה הרבה יותר. מצוקת הדיור וגידול האוכלוסין בישראל מחייבים את המנהל לספק פתרונות דיור נוספים לאזרחים, הפשרת קרקעות חקלאיות לבנייה למגורים היא מענה מתבקש למצוקת הדיור בישראל, וכך זוכה המשקיע הישראלי הפוטנציאלי באפשרות נוספת להשקיע את כספו בתבונה, ולתת לכסף לעבוד בשבילו.

 

94,000 ₪ ל-100 מ"ר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

פוטנציאל רווח

לא כל שטח חקלאי הוא בעל פוטנציאל השבחה , שכן לא כל קרקע חקלאית היא מועמדת להפשרה לצורכי בנייה. כדי שתוכלו להפיק רווח נאה מן הכסף, יש לאתר את החלקה המתאימה, ולבצע השקעה חכמה בנכס מניב. החוכמה היא לאתר את הקרקעות שהסיכויים שיופשרו במהלך השנים הקרובות הם הגבוהים ביותר. עדיף לרכוש קרקעות צמודות ליישובים צומחים, אלו קרקעות שהסבירות שיופשרו לבנייה גבוהה. בדקו שמדובר ביישובים שקיימת בהם צמיחה טבעית, שהאוכלוסייה בהם היא ממעמד סוציו אקונומי בינוני ומעלה, ושהישוב נחשב ליישוב אטרקטיבי. בנוסף, יש לוודא שאין תכניות ארציות להעברת תשתיות בקרקע שאתם מעוניינים לרכוש, וכמו כן,

שלא מדובר בקרקע המיועדת לשימור.

 

ממה להיזהר

למרות שהשקעה ברכישת קרקע חקלאית נחשבת לבטוחה יחסית, עדיין מדובר במהלך שאתם יודעים כיצד הוא מתחיל, אבל את סופו לא תוכלו לדעת מראש. כדי להפחית סיכונים חשוב לוודא שמי שמוכר לכם את הקרקע הוא אכן בעל זכות מכירה, שהקרקע רשומה על שמו בטאבו, ושלא מדובר בקרקע חכורה, אשר תשוב לחזקת המנהל עם תום תקופת ההחכרה.

 

להיעזר במומחים

אם אינכם כרישי נדלן, וכל הבירורים הבירוקראטיים כבדים עליכם, כדאי להיעזר בחברות המתמחות באיתור קרקעות חקלאיות למכירה. חברות אלו יוכלו להציע לכם קרקעות שהסיכויים שיעברו תהליכי הפשרה לבנייה בתוך מספר שנים הם גבוהים. חברות אלו יוכלו גם להמליץ על פרויקטים אטרקטיביים שכדאי להשקיע בהם. פרויקט כזה הוא למשל פרויקט העיר החרדית דורות עלית, בו תוכלו לרכוש קרקע חקלאית המיועדת להפשרה לצורך בניית עיר חרדית חדשה.

שווה לקרא גם:

טעויות נפוצות של משקיעים מתחילים בתחום הנדל"ן
חשוב לבדוק את כל סוגי ההשקעות ולהחליט מה הדרך המתאימה ביותר לכם באופן אישי. ברגע שמסתכלים במבט רחב יותר בין סוגי ההשקעות ובמבט צר על כל השקעה בנפרד תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.
רכישת קרקע חקלאית והפיכתה לנכס מניב
אם יש לכם סכום כסף זמין, ואתם מחפשים דרך לשמור על ערכו, ואף לגרום לכסף לעבוד בשבילכם, ולייצר רווח, רכישת קרקע חקלאית היא אופציה שלא כדאי לכם לפספס.
Rental property2
רכישת קרקע חקלאית והפיכתה לנכס מניב
4.6 (92%) 15 דירגו

למידע נוסף, הרשמו כאן

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר

סמל דורות עילית

94,000 ₪
ל-100 מ"ר

ההזדמנות שלך להשקעה נבונה!
דורות עילית עיר חרדית חדשה

השאירו פרטים לפרטים נוספים.