הפשרת קרקע חקלאית לבנייה – אפיק השקעה אטרקטיבי

מחפשים אפיק אטרקטיבי להשקעה? רכישת קרקע חקלאית בעלת סיכויים גבוהים להפשרה לבנייה היא אפשרות ריאלית ומשתלמת לתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם. כדי שהכסף שלכם יניב רווחים ולא ירד לטמיון, יש לבצע השקעה חכמה בנכס מניב, ובמקרה של קרקע חקלאית, פירושו של דבר שצריך לרכוש את הקרקע המתאימה, במיקום ובזמן הנכון.

 

הקטנת סיכונים

קרקעות חקלאיות הופכות לנכסים מניבים כאשר הן מופשרות לבנייה. רכישת הקרקע לאחר הפשרתה תעלה לכם הרבה יותר כסף, ואילו רכישת קרקע שלא תופשר לא תניב את הרווח המצופה. כדי שהכסף שלכם יניב את הרווח לו אתם מצפים, עליכם לבצע רכישה חכמה. יש לוודא שקרקע אינה מיועדת לתשתיות או לשימור, וכן שהיא בבעלותו של המוכר ורשומה על שמו. אם תרכשו קרקע ממי שאינו בעליה, אלא רק חוכר אותה ממנהל מקרקעי ישראל, תגלו שבתום תקופת החכירה הקרקע תחזור למדינה, ואתם תיוותרו ללא הכסף או הקרקע.

פרויקטים מבטיחים

דרך פשוטה להבטיח שהרכישה שלכם תשתלם, היא להצטרף לפרויקט המנוהל על ידי חברה מנוסה ומקצועית. בעסקה כזו כולם מרוויחים – היזם אשר מצליח לגייס את הכסף הדרוש לפרויקט, הרוכשים אשר מצליחים לממש את הפוטנציאל הרווחי של כספם, והדיירים העתידיים אשר יוכלו לרכוש דירה בפרויקט שייבנה על הקרקע.

94,000 ₪ ל-100 מ"ר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרויקט העיר החרדית דורות עילית

פרויקט דורות עלית מיועד למתן פתרונות מגורים לאוכלוסייה החרדית במרכז הארץ, ובניית עיר שתכנונה מתאים לאורח החיים החרדי במרחק של 15 דקות בלבד מצומת מורשה. הפרויקט מתוכנן להיבנות על קרקע חקלאית הנמצאת בבעלות פרטית, אשר תופשר לצורכי הפרויקט. את הפרויקט מובילה חברת אפיקים רוזנטלר, שהיא בעלת ניסיון בפרויקטים גדולים של הפשרת קרקעות, כמו ביתר עלית וגבעת זאב החדשה. בפרויקט דורות עלית תוכלו לרכוש קרקע חקלאית במחירים של החל מ 94,000 ₪ . קרקעות אלו, יניבו רווח נאה כאשר הקרקע תופשר לבנייה. היתרון של הצטרפות לפרויקט גדול כזה הוא שמדובר בהשקעה יותר בטוחה, וכן שהרוכש אינו צריך להתעסק עם הבנייה והפיתוח של הקרקע לאחר ההפשרה, אלא נהנה מעבודתם המקצועית של היזמים והקבלנים בפרויקט.

שווה לקרא גם:

נכסים מניבים ואיך משקיעים נכון
השקעה בנכסים יכולה ללבוש צורות שונות. צורה פופולריות להשקעה נקראת השקעה בנכסים מניבים. לא כולם מבינים עד הסוף אילו סוגים של נכסים מניבים יש בנמצא ומהו בעצם נכס מניב. אך גם מי שמבין את הדברים הללו, עשוי לשאול שאלה מאוד מרכזית – למי זה מתאים ואיך משקיעים נכון.
קרקע מופשרת
בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר אנשים מעוניינים לרכוש קרקעות חקלאיות למטרות השקעה בנדל”ן. זאת, על ידי שינוי הייעוד של הקרקע להפשרה ובניית פרויקטים אטרקטיביים למגורים עבור הציבור. דוגמה לכך, הוא פרויקט דורות עילית של חברת “אפיקים רוזנטלר”, המהווה פתרון מצוין עבור אנשי המגזר החרדי המעוניינים לרכוש דירת מגורים בעלות כלכלית משתלמת ביותר.
Land thawing

למידע נוסף, הרשמו כאן

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר

סמל דורות עילית

94,000 ₪
ל-100 מ"ר

ההזדמנות שלך להשקעה נבונה!
דורות עילית עיר חרדית חדשה

השאירו פרטים לפרטים נוספים.